O nás

Firma H&L promotion se sídlem v Ostřešanech je dynamická a rychle rostoucí reklamní agentura v Pardubickém kraji.

Nabízíme moderní reklamu dle přání našich klientů . Naší prioritou je kvalita a spokojenost zákazníka. Zabýváme se zhotovením reklamních nápisů a potisků na textil či automobil. Výroba firemních log, dresů pro sportovní kluby, dárkové předměty širokého spektra. V reklamě používáme nejmodernější technologii. U všech našich produktů jde o ruční zpracování, tudíž se originál může lišit od ilustrační fotografie.

V širokém spektru reklamních činností je jen málo těch, do kterých jsme se ještě nepustili. Každý úkol a každou zakázku bereme jako výzvu. Umíme dělat radost dospělým stejně jako dětem. Vytvoříme např. originální tričko na přání pro Vás i Vaše blízké.

Budeme se těšit na Vaše objednávky

H&L promotion


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: 

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č.40/1964 Sb) dle našich obchodník podmínek. Pokud nebude objednávka zaslána na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno UHRAZENÍ vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 300,- Kč.

Odesláním objednávky AUTOMATICKY SOUHLASÍTE s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré pohledávky budou postoupeny společnosti k vymáhání včetně všech nákladů s tím spojených. 


Objednávky můžete stornovat do 24 hod. od objednání, pokud zboží nebylo ještě odesláno a to napsáním na e-mail catelli@realharmony.cz nebo zavoláním na telefonní číslo +420 774 319 941. 

V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodávající nárok na úhradu škody (viz. manipulační poplatek), především prokazatelných nákladů na expedici zboží.


Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí, podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel. Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem e-shopu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky. Zákazník vyslovuje souhlas s užitím svých osobních údajů za účelem dodání, řádné fakturace a případné reklamace objednaného zboží.