Termíny a doprava

Vážení zákazníci, veškeré produkty vyrábíme na Vaše přání. Díky tomu jsou termíny odeslání obvykle 5-10 pracovních dní od objednávky nebo od připsání platby na náš účet při platbě předem.

Dopravuje zajišťuje Česká pošta a.s.

CENÍK DOPRAVY

CENÍK DOPRAVY - Trička

základní cena

Dobírka - jednotná cena dopravy

150 Kč vč. DPH

Platba předem

130 Kč vč. DPH

Osobní odběr

ZDARMA


UPOZORNĚNÍ: 

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č.40/1964 Sb) dle našich obchodník podmínek. Pokud nebude objednávka zaslána na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno UHRAZENÍ vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 300,- Kč.

Odesláním objednávky AUTOMATICKY SOUHLASÍTE s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré pohledávky budou postoupeny společnosti k vymáhání včetně všech nákladů s tím spojených. 


Objednávky můžete stornovat do 24 hod. od objednání, pokud zboží nebylo ještě odesláno a to napsáním na e-mail catelli@realharmony.cz nebo zavoláním na telefonní číslo +420 774 319 941. 

V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodávající nárok na úhradu škody (viz. manipulační poplatek), především prokazatelných nákladů na expedici zboží.


Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí, podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel. Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem e-shopu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky. Zákazník vyslovuje souhlas s užitím svých osobních údajů za účelem dodání, řádné fakturace a případné reklamace objednaného zboží.